Endless Summer-With Pool

  • 52 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

1-slaapkamer Endless Summer-With Pool Albufeira appartement bevindt zich binnen 7 minuten lopen van de Gemeentelijke Bibliotheek Lídia Jorge en biedt Wi-Fi. Het appartement van 52 m² is op een welgelegen locatie in Albufeira, in de buurt van de Montechoro Strip gelegen.

Bij de accommodatie zijn een bidet aanwezig voor uw comfort. Verder kunt u genieten van een haardroger en badlakens in de badkamer.

Het appartement is compleet met voorzieningen zoals een bubbelbad voor de ultieme ontspanning. De omgeving van dit appartement biedt diverse activiteiten, waaronder tennis en minigolf.

Endless Summer-With Pool appartementen bieden voorzieningen voor het zelf koken, zoals een kitchenette, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.

Dit 1-badkamer appartement is op 2 km afstand van Arena van Albufeira te vinden. Endless Summer-With Pool appartement ligt dicht bij het historische centrum van Albufeira, op 25 minuten te voet ervan. Het Strand van Santa Eulalia bevindt zich ook op afstand van 2,1 km tot deze accommodatie. Dit appartement is te bereiken op een paar stappen verwijderd van Correeira bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Endless Summer-With Pool Albufeira
The Albufeira Concierge - Pool & Sunset Balconies
Mobiele prijsaanbieding

The Albufeira Concierge - Pool & Sunset Balconies

7.8
Goed 19 beoordelingen
50 m van de accommodatie
USD 75 USD 68
per nacht
Deluxe Figos By Ocvillas
Mobiele prijsaanbieding

Deluxe Figos By Ocvillas

101 m van de accommodatie
Casa Mar Sol E Sossego
Mobiele prijsaanbieding

Casa Mar Sol E Sossego

107 m van de accommodatie
USD 138 USD 124
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Portimão
    43 km

    Treinstations

    Albufeira Train Station
    3,4 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Activiteiten

    • Tennis
    • Mini-golf

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken

    Eten

    • Snackbar aan het zwembad
    • Snackbar
    • Buiten eethoek
    • Picknickplaats/ Tafels

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden
    • Babyoppas/ Kinderopvang
    • Bordspellen

    Recreatie

    • Overdekt zwembad
    • Buitenzwembad
    • Strandtoegang
    • Parasols
    • Ligstoelen
    • Zonneterras
    • Tuin
    • Jacuzzi
    • Ondiep gedeelte

    In de kamers

    • Zithoek
    • Tuinmeubelen
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer135745/AL
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Endless Summer-With Pool appartement te vinden?
      Endless Summer-With Pool appartement is naast de Montechoro Strip gelegen.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Endless Summer-With Pool appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Endless Summer-With Pool appartement zijn onder andere het Strand van Sao Rafael, Museu Municipal de Arqueologia, de Capela da Misericórdia.
    • Hoeveel kost het om bij Endless Summer-With Pool appartement te verblijven?
      De huurprijs van Endless Summer-With Pool appartement is €164.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Porta 10 Hotdogs & Companhia en Maxi Pizza restaurants, gelegen op ongeveer 7 minuten lopen.
    • Heeft Endless Summer-With Pool appartement internetverbinding?
      Ja, Endless Summer-With Pool appartement biedt Wi-Fi.
    • Is er een keuken in Endless Summer-With Pool appartement?
      Bij Endless Summer-With Pool appartement vinden gasten een kitchenette met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 52 m².
    • Is er een zwembad in Endless Summer-With Pool appartement?
      Ja, Endless Summer-With Pool appartement heeft een binnenzwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Portimão
    43 km

    Treinstations

    Albufeira Train Station
    3,4 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Endless Summer-With Pool Albufeira

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten